bijwerking pregnyl?
Geplaatst: 8 juni 2010, 18:28
Hallo,
Ik heb vorige maand mijn eerste IUI gehad, maar heb nu toch een vraag over Pregnyl.
De iui was met een natuurlijke cyclus, enkel met vooraf een inspuiting pregnyl.
Dag 5, 6 en 7 na de iui had ik buikpijn (min of meer zoals bij een eisprong), en veel witverlies. Op dag 6 was de pijn het grootst en had ik heel lichtjes bloedverlies. De dagen erna bleef ik af en toe kleine steekjes hebben in mijn buik en merkte ik dat mijn borsten groter waren dan normaal. Twee weken na de IUI heb ik, mooi op tijd, mijn maandstonden gekregen.
Tot zover vond ik alles min of meer normaal omdat ik dacht dat de pregnyl de gewone kwaaltjes wat versterkte. Nu zijn we weeral bijna een week verder, en ondertussen bijna 3 weken na de iui. Mijn borsten zijn nog altijd gezwollen en zien er ook anders uit dan normaal (groter en zachter tepelhof). Ze doen wel een beetje pijn, maar niet echt veel. Om zeker te zijn, heb ik een test gedaan, maar die was negatief.
Dit brengt me dus bij mijn vraag. Kan dit nog het gevolg zijn van pregnyl? Kan het mijn hormonen zo in de war gestuurd hebben? Aangezien de test negatief was, is dit de enige verklaring die ik kan bedenken.
groeten,
LA
Ik heb vorige maand mijn eerste IUI gehad, maar heb nu toch een vraag over Pregnyl.
De iui was met een natuurlijke cyclus, enkel met vooraf een inspuiting pregnyl.
Dag 5, 6 en 7 na de iui had ik buikpijn (min of meer zoals bij een eisprong), en veel witverlies. Op dag 6 was de pijn het grootst en had ik heel lichtjes bloedverlies. De dagen erna bleef ik af en toe kleine steekjes hebben in mijn buik en merkte ik dat mijn borsten groter waren dan normaal. Twee weken na de IUI heb ik, mooi op tijd, mijn maandstonden gekregen.
Tot zover vond ik alles min of meer normaal omdat ik dacht dat de pregnyl de gewone kwaaltjes wat versterkte. Nu zijn we weeral bijna een week verder, en ondertussen bijna 3 weken na de iui. Mijn borsten zijn nog altijd gezwollen en zien er ook anders uit dan normaal (groter en zachter tepelhof). Ze doen wel een beetje pijn, maar niet echt veel. Om zeker te zijn, heb ik een test gedaan, maar die was negatief.
Dit brengt me dus bij mijn vraag. Kan dit nog het gevolg zijn van pregnyl? Kan het mijn hormonen zo in de war gestuurd hebben? Aangezien de test negatief was, is dit de enige verklaring die ik kan bedenken.
groeten,
LA